وبسایت دکتر سیویل ۴ ساله شد

در دوم آبان ماه ۱۳۹۲ مقارن با عید سعید غدیر وبسایت دکتر سیویل متولد شد. با توجه به اینکه از سال ۹۱ کنکور دکترا به طور متمرکز برگزار میشد و دو درس از دروس کارشناسی ارشد در آزمون کتبی مورد سوال قرار میگرفت و این بحث بسیار جدیدی در آن زمان به شمار میرفت و به شدت جای خالی مجموعه ای که بتواند با ارائه جزوات مناسب و مدون به داوطلبین کنکور دکترا کمک کند احساس میشد مجموعه دکتر سیویل متولد شد.

حتی بعد از گذشت ۶ سال و برگزاری ۶ آزمون متمرکز دکترا هنوز جای خالی کتابهای مناسب و قابل استفاده برای مهندسین گرامی وجود دارد و حتی جزوات قابل استفاده که برای کنکور دکترا نوشته شده باشد کمتر یافت می شود. هنوز هم بسیاری از داوطلبین گرامی در بعضی از دروس کارشناسی ارشد با توجه به تعدد رفرنسهای موجود دارای ابهام هستند که باید کدام رفرنس را مطالعه کنند و در صورتیکه یک رفرنس را مطالعه کنند آیا امکان سوال آمدن از رفرنس های دیگر وجود ندارد؟ یکی دیگر از مسائل چالش برانگیز، حل سوالات کنکور دکترا به طور کاملا جامع و تشریحی است. با توجه به استقبال کمتر موسسات کنکور برای کنکور دکترا بسیاری از آزمونهای دکترا مغفول مانده و سوالات بسیاری از درسها پاسخ داده نمیشود.

با توجه به شرایط موجود دکتر سیویل تمایل دارد تا حد امکان بسیاری از نیازهای داوطلبین کنکور دکترا را پوشش دهد و در این مسیر طی این ۴ سال قدمهای جدی نیز برداشته است. در ادامه هم با همکاری شما عزیزان به آینده به روشنی مینگریم و امیدواریم بتوانیم در کنار شما نقش خودمان رو در حوزه آموزشی به خوبی ایفا کنیم.