ششمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران

ششمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۶ توسط دانشگاه یزد و تحت حمایت سیویلیکا در شهر یزد برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

حوزه های تحت پوشش: معماری و شهرسازی ، مهندسی عمران و سازه ، مهندسی عمران (عمومی)
برگزار کننده: دانشگاه یزد
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا 
شهر برگزاری: یزد

صنعت ساختمان، از صنایع مهم و رو به رشد در کشورهای در حال توسعه است . این صنعت مستقیما براقتصاد، اجتماع و محیط زیست اثرگذار بوده، لذا سیاست گذاری و تصمیم گیری مناسب در آن، گامی موثر در جهت محقق شدن معیارهای توسعه پایدار خواهد بود. بهره گیـری از فناوریهای نوین ساختمانی به عنوان زیرساخت اصلی توسعه صنعتی برای تحقق اهداف صنعت ساخت و سـاز در کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ساخت و ساز ایمن، مقاوم و ارزان، جلوگیری از اتلاف انـرژی و مصالح ساختمانی، کاهش زمان ساخت و ساز، ارتقای کیفیت ساخت و امکان بازیافت مصالح در زمان تخریب ساختمان از مـزایای بکارگیـری فناوری‏ های نوین در ساختمان سازی است .

به همین منظور دومین کنفرانس بین المللی و ششمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران، در تاریخ ۱۹ و۲۰ مهرماه سال ۹۶ با مشارکت فرهیختگان و اساتید برجسته داخلی و خارجی در دانشگاه یزد برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که دوره های اول تا پنجم این کنفرانس به ترتیب در کرمان، اصفهان، سمنان ، یاسوج و امیرکبیر با موفقیت برگزار شده است.

 

محورهای اصلی کنفرانس:    
مصالح نوین در مهندسی عمران
بهسازی و مقاوم سازی
سیستم های کنترل لرزه ای
مصالح و فناوری های سازگار با محیط زیست
فناوری های نوین ساخت
روش هاین نوین اجرای سازه های سنتی و بومی

 

اطلاعات تماس

تلفن دبیرخانه: ۰۳۵۳۱۲۳۲۴۴۶
فکس دبیرخانه: ۰۳۵۳۸۲۰۰۱۳۵
آدرس پستی دبیرخانه: یزد- صفاییه- میدان عالم- دانشگاه یزد- ساختمان عمران (ساختمان فنی ۲)- دانشکده مهندسی عمران
ایمیل: ۶ncnms@confs.yazd.ac.ir
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:

۱۹ مهر ۱۳۹۶ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۶

مهلت ارسال چکیده:

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۲۰ مرداد ۱۳۹۶

سازمان کنفرانس