شانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوا فضای ایران – ۳ الی ۵ اسفند ۱۳۹۵

استادان، محققان، کارشناسان، دانشجویان و دست اندرکاران حوزه‌ی هوافضا

با سلام و احترام؛
همانگونه که استحضار دارید دانش و صنعت هوافضا امروزه نقش مهمی را در تحولات کشورها و منطقه‌ها بازی می‌کنند. اثرگذاری این فناوری تا حدی است که شاید بتوان عمده‌ترین بودجه‌های تخصیص یافته در برخی کشورهای پیشرفته و یا حتی در حال پیشرفت را شامل محصولات شاخه‌ی هوافضا و یا زیرشاخه‌های آن دانست. بدون تردید آنچه که چرخ این فناوری گسترده و حیاتی را به حرکت در می‌آورد، تحقیقات، پژوهش و فعالیت‌های علمی متخصصین و اندیشمندان دانشگاهی و صنعتی می باشد. سمینارها و کنفرانس‌های علمی نقش بسزایی در تشویق به تولید علم و دانش و تحقیق و پژوهش برعهده دارند. در این میان از آنجا که سالانه مهم‌ترین رویداد هوافضایی در کشور در قالب کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران خودنمایی می‌کند، میزان اهمیت و ارزش گذاری این همایش هرسال بیشتر از گذشته شده است.
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی افتخار دارد پس از برگزاری موفق دوره‌ی ششم این بار و در شانزدهمین دوره، برگزاری کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران را میزبانی نماید. در این راستا دانشکده‌ی مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تلاش دارد تا با نگاهی جامع و بخصوص بین‌المللی کنفرانس شانزدهم را اجرا نماید به گونه ایکه علاوه بر حضور باشکوه متخصصان داخلی، با ایجاد فضایی بین المللی حضور محققان دیگر کشورها نیز در کنفرانس پررنگ‌تر شده و نقش اثرگذار خود را در بهبود کیفیت فعالیت‌های این همایش مهم کشور ایفا نماید.
از کلیه محققان عرصه هوافضا و زمینه‌های وابسته دعوت می‌شود با توجه به محورهای ارائه شده نتایج دستاوردها و فعالیت های خود را به کنفرانس ارائه کنند و در این رویداد مهم عرصه‌ی هوافضا در کشور حضور بهم رسانند. منتظر دیدار شما در شانزدهمین همایش بین المللی انجمن هوافضای ایران در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستیم.

حسن کریمی مزرعه شاهی

دبیر همایش

 

اهم محورهای کنفرانس به شرح زیر می‌باشد:

  • آیرودینامیک
  • پیشرانش
  • سازه‌های هوافضایی
  • علوم و فناوری فضایی
  • دینامیک پرواز و کنترل
  • مدیریت صنایع هوافضایی
دبیرخانه کنفرانس
آدرس: تهران، بزرگراه شهبد زین الدین شرق، خروجی احسان، دوراهی رهبر، بلوار دانشگاه، دانشکده مهندسی هوافضا، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صندوق پستی: ۳۳۸۱-۱۶۷۶۵

تلفن: ۷۷۳۳۸۱۸۱ ۰۲۱
نمابر: ۷۷۳۹۱۵۱۲ ۰۲۱

پست الکترونیکی: aero2017@kntu.ac.ir

مهلت ارسال مقالات: ۱۳۹۵/۸/۳۰
تمدید مهلت ارسال مقالات: ۱۳۹۵/۹/۱۲
آخرین تمدید مهلت ارسال مقالات: ۱۳۹۵/۹/۲۰
اعلام پذیرش مقالات: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

پذیرش نسخه نهایی: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶

 

http://aero2017.kntu.ac.ir/fa/poster.php