درباره ما

وبسایت دکتر سیویل در ۲ آبان ۹۲ مقارن با عید سعید غدیر تاسیس شد و در آغاز در زمینه خدمات کنکور دکترای مهندسی عمران به فعالیت پرداخت. هدف از شروع فعالیت دکتر سیویل تهیه خدمات مورد استفاده گرایشهای مختلف مهندسی عمران بود. خدماتی چون پاسخهای دروس مختلف کنکور دکترا، جزوات کنکور دکترا در گرایشهای مختلف، کارنامه های کنکور دکترا و برگزاری کلاسهای کنکور دکترای عمران. بعد از استقبال مهندسین عمران برآن شدیم تا حوزه فعالیت خود را گسترش داده و خدمات کنکور دکترای عمران را برای همه رشته های مهندسی ارائه کنیم.

از اینرو بعد از گذشت تقریبا ۳ سال در تاریخ ۳۰ شهریور ۹۵ و مجددا همزمان با عید سعید غدیر، سایت “دکتر سیویل” به “دکتر مهندس” تغییر نام داد و دامنه www.dreng.ir در کنار دکتر سیویل قرار گرفت و سعی کردیم در قالبی جدید به ارائه خدمات در حوزه کنکور دکترا بپردازیم. در این راستا به منظور ارائه پاسخهای تشریحی کنکور دکترا در همه رشته ها و گرایشهای مهندسی قصد داریم از همکاری همه عزیزانی که تمایل به همکاری با ما جهت حل سوالات کنکور دکترا یا ارائه جزوات مفید را دارند استفاده کنیم.

یکی از خدماتی که بسیار مورد استفاده داوطلبین کنکور دکترا قرار می گیرد کارنامه سالهای قبل می باشد لذا (دکتر سیویل/دکتر مهندس) تصمیم به ارائه کارنامه سالهای قبل کرده است. در همین راستا از همه داوطلبین محترم تقاضا می شود کارنامه های خود را جهت استفاده داوطلبین  از طریق بخش بارگذاری کارنامه ها در اختیار سایت قرار دهند.

نتیجه تصویری